Salı , Aralık 22 2020

Yazın En Çok Oynanan Telefon Oyunları

Canı sıkılanlar, telefondan oyun oynayarak vakit geçirmek isteyenler için hazırlanan bu yazımızda Google Player üzerinden son aylarda en çok indirilen ücretsiz oyunları bulabilirsiniz.  İşletim sistemi ios olan kullanıcılar da bu oyunları apple strore üzerinden yazarak bulabilirler.

1. Konuşan Tom Altın Peşinde

Aldığı sesi komik bir tonda söyleyerek popüler olmuş Konuşan Kedi Tom’un farklı bir oyununu çıkarmışlar. Oyunda Konuşan Tom ve Konuşan Angela soyguncuları yakalamaya çalışıyor. Yeni dünyalar ve farklı koşma tarzları bulup yeni bir ev inşa edilebiliyor.

2. Slither.io

Oyun son zamanların popülerleşmiş oyunlarından biri. Eski telefonlardaki yılan oyunu gibi yemleri yedikçe büyüyen bir yılanla oynuyorsunuz. Tek farklı çevrimiçi oynanıyor ve rakiplerin sizi yemesiyle son buluyor.

3. Subway Surfers

Subway Surfes kullanıcıların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Koşmak üzerine kurulu olan oyunda tren rayları üzerinde aynı zamanda kaçarak önünüzdeki altınları toplamaya çalışıyorsunuz.

  WhatsApp Sohbet Grubundaki Kişi Sayısı Limitini Artırdı!

4. Konuşan Tom

Konuşan Kedi Tom’u büyütüyor, besliyor, uyutuyorsunuz. Kısacası kedinin bakımlarını üstleniyorsunuz.

5. Candy Crush Saga

Bir başka vazgeçilmez oyun da Candy Crush Saga. Oyun piyasaya sürüldüğünden beri insanların elinden düşmüyor. Görünen o ki hala popülerliğini kaybetmemiş.

Şüphesiz ki son günlerin en fazla oynanan oyunu ise Pokemon Go. Ancak oyun iOS ve Android için henüz ülkemizde çıkarılmış değil.

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

WhatsApp Görüntülü Konuşma Ne Zaman Gelecek?

WhatsApp’ın en çok beklenen özelliklerinden birisi de hiç kuşkusuz WhatsApp görüntülü konuşma – arama özelliğidir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir