Perşembe , Aralık 24 2020

WordPress Yazılarını Facebookta Oto Paylaşan Eklenti

WordPress siteleri için yazılarınızın otomatik olarak facebookta paylaşın. Buradan gerekli açıklamayı ve indirme bağlantısını bulabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar vaktiyle birçok eklenti arasından beğenerek kullandığım bir eklentiden bahsetmek istiyorum. WordPress eklentileri arasında sosyal medyaya yönelik birçok eklenti mevcut. Bu durumu ortaya çıkaran en önemli etken de hiç kuşkusuz sosyal medya hesapları üzerinden web sitesine çekilen kullanıcıların hatırı sayılır bir katkı payı sunmasıdır.

Sosyal medya hesaplarınızdaki beğeni, takipçi sayısı fazla ise ve sürekli güncel tutulan bir siteye sahipseniz bu yazılarınızı sosyal medya hesaplarınızda da paylaşmak sizin için ayrı bir yük olabilmektedir. Özellikle Facebook sayfa vb. hesaplarınızda paylaştığınız web sitesi bağlantılarına birçok kullanıcı tıklayabilmektedir. Sitenizde yazdığınız yazılarının facebook sayfanızda otomatik olarak yayınlanmasını istiyorsanız aşağıda sizlere indirme bağlantısını verdiğim eklentiyi indirebilirsiniz.

Eklentinin adı: Facebook Auto Publish

  En iyi Wordpress Haber ve Teknoloji Temaları

Bu eklenti ile birlikte yazılarınız görselli ve yazı başlığınız ile birlikte yayınlanır yayınlanmaz belirttiğiniz facebook hesaplarında yayınlanacaktır. Birden fazla sayfayı da seçebildiğinizi hatırlatmak isterim.

Eklentiyi buradan indirin. İster ftp hesabınıza bağlanarak wp-content/plugins klasörüne zip içerisindeki klasörü atarak admin panelinden aktif edin, isterseniz panelden eklentiyi direk yükleyebilirsiniz. (Bazı hosting ayarlarına göre buna izin verilmeyebilir.)

wrodpress-facebook-oto-paylasim

Yukarıda belirtilen bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bunun için facebook’ta bir uygulama oluşturacaksınız. Ve  uygulama ile size verilen bilgileri burada istenen kısımlara girip kaydettiğinizde her şey tamamdır.

Facebook’ta uygulama nasıl oluşturulur? Bilmiyorsanız, TIKLAYIN.

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

Sayfaları ya da Sadece Anasayfayı Otomatik Yenileme Kodu

WordPress, blogger, vbulletin, joomla, smf ya da diğer websiteleri için sadece anasayfayı yenileme ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir