Salı , Aralık 22 2020

WordPress News Ticker Eklentisi Ücretsiz

WordPress news ticker eklentisini buradan ücretsiz ve direk indirebilirsiniz. WordPress’te son yazılarınızı kayan yazı vb. efektlerle gösterin.

WordPress sitenize genellikle haber sitelerinde yer alan son dakika haberleri şeklinde verilen kayan yazı görünümünde ya da farklı efektlerle verilen son yazıları bu eklenti sayesinde siz de kendi sitenizde uygulayabilirsiniz.

Bu özellik için sizlere önerdiğimiz eklenti, Ditty News Ticker eklentisi. Eklentiyi yükleyip etkinleştirdikten sonra, admin panelinizin sol menüsünde eklenti için bir bölüm çıkacak fareyle üzerine geldiğinizde yeni bir ticker oluşturmanız için size seçenek sunacaktır.

Aşağıdaki görselde göründüğü şekilde  haber başlıklarınızı ekleyebilirsiniz.

ditty-news-ticker

Haberlerin göstermeniz için gerekli kısa kodları eklenti yönetim panelinde sizlere sunmaktadır. Bu konuda sıkıntı yaşarsanız, yorum atarak yardım isteyebilirsiniz.

  En İyi Wordpress Eklentileri 2016

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

Sayfaları ya da Sadece Anasayfayı Otomatik Yenileme Kodu

WordPress, blogger, vbulletin, joomla, smf ya da diğer websiteleri için sadece anasayfayı yenileme ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir