Perşembe , Aralık 24 2020

WhatsApp Görüntülü Konuşma Ne Zaman Gelecek?

WhatsApp’ın en çok beklenen özelliklerinden birisi de hiç kuşkusuz WhatsApp görüntülü konuşma – arama özelliğidir. Bu özellik nihayet çok yakında WhatsApp kullanıcılarının hizmetine açılıyor.

WhatsApp kullanıcıları tarafından merakla beklenen görüntülü konuşma özelliği şu anda test aşamasında. Test uygulamalarına katılan kullanıcıların kullanımına açılan WhatsApp görüntülü arama özelliği şu an bu kullanıcılar tarafından test edilmekte.

  WhatsApp Sohbet Grubundaki Kişi Sayısı Limitini Artırdı!

WhatsApp’ın sesli konuşma özelliğinin yanında videolu arama özelliği her ne kadar tuşsal olarak görünebilse de bu özelliği kullanmak istediğimizde şu anda kullanılamıyor yönünde uyarı alıyoruz.

whatsapp-videolu-gorusme

WhatsApp’ın görüntülü konuşma özelliği beta programına kayıtlı kullanıcılar tarafından şu anda test edilmektedir. WhatsApp uygulaması kısa bir süre önce masaüstü için de tasarlanmış, viber gibi WhatsApp da masaüstünde kullanmak isteyen kullanıcıların hizmetine açılmıştı.

whatsapp-goruntulu-konusma

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

iPhone 7 Paraşüt Özelliği (Hayal Gücü Ürünü)

iPhone 7 paraşüt özelliği ne kadar gerçek? Paraşüt özelliği ile ilgili hazırlanmış video tanıtımı ve …

1 yorum

  1. Bekliyoruz inşallah kalitede iyi olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir