Çarşamba , Aralık 23 2020

Portekiz Fransa HD Maç Özeti İzle Euro 2016 Finali

Euro 2016’da Portekiz ile Fransa karşı karşıya gelmişti. Birçok yorumda Fransa bu finalde kupaya yakın olan taraf olarak gösterilse de Portekiz Eder’in penaltılara gidilmeden önceki uzatmalarda attıği golle Fransa’yı 1-0 devirmeyi başardı. Ronaldo’nun ilk yarıda talihsiz bir şekilde sakatlanarak maçtan çıkması taraftarı ve futbolcuları oldukça üzse de sakatlanmasına rağmen takımını bırakmayan Ronaldo adeta 2. bir teknik direktör oldu ve sürekli oyuncularla diyalog halinde oldu. Sonuçta  gülen taraf Portekiz oldu. Maçın geniş özeti, önemli pozisyonları ve golleri yukarıdaki videoda yer almaktadır. İyi seyirler.

  Şoförsüz Akıllı Otobüs ABD'de Yollarda

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

Buz Devri 5 Türkçe Dublaj Fragmanı İzle

Buz Devri 5 Türkçe Dublajlı film fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Film ne zaman çıkacak? Seslendirenler, yönetmen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir