Perşembe , Aralık 24 2020

Pokemon Go Nedir? Nasıl Oynanır?

Pokemon go nedir? Pokemon go nasıl oynanır? Nasıl indirebilirsiniz? Pokemon go oyunu hakkında bilgiler ve nasıl oynandığına dair hazırlanmış video.

Bu günlerde teknoloji ve oyunlarla arası iyi olan birçok kişi bu oyunun adını bir şekilde duydu. Gerek haberlerde gerekse birçok teknoloji sitesinde bu oyunun haberi yapıldı. Bu oyunun haberlerinin bu denli yapılmasının sebebi ise yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra oldukça yoğun bir ilgi görmesi.

Sadece ABD’de oyun yayınlandıktan sadece 24 saat sonra Apple Store’de en çok indirilenler arasında yerini aldı. Peki bu oyunu ilginç kılan nedir? Pokemon go nasıl oynanıyor? Bu oyunu nereden nasıl indirebiliriz? Oyun TR kullanıcıları için indirmeye açık mı?

Pokemon go, her ne kadar sanal ortamda oynanan bir oyun olsa da bu oyunu oynayabilmek için koltuğunuzdan kalkıp dış dünyaya gezintiye çıkmanız gerekiyor ki bu da bu oyunun farkını ortaya koyan en önemli özelliği. Oyuna başladıktan sonra uygulama konumunuz üzerinden sizlere diğer pokemonların bir haritasını çıkarıyor ve sizler de dışarıda bunları arıyor ve bulup başlıyorsunuz.

  iOS 9.3 Beta 3 Güncellemesi Aktif!

Aşağıdaki video üzerinden oyunun tanımını görebilir ve nasıl oynandığı hakkında daha net bir fikir edinebilirsiniz. Oyun şu anda Türkiye’deki kullanıcılara kapalı. Bunu farklı şekilde indirebilirsiniz elbette.

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

Doom’un Son Versiyonu Ne Zaman Çıkacak?

Doom’un son versiyonu ne zaman çıkacak? Oyuncuların merak ettiği bu oyunun son sürümünün çıkış tarihi belli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir