Salı , Aralık 22 2020

Öğretmenler İçin Yazılı Okuma Uygulaması İşinizi Çok Kolaylaştıracak

Öğretmenler için bazen oldukça bezdirici bir iş olabilen yazılı okuma yükünü büyük bir oranda azaltarak sınav sonuçlarına yönelik önemli istatistiki bilgileri sizlere sunabilecek bir uygulama olan ZipGrade uygulamasından bahsedeceğim.

Program sayesinde 40 kişilik bir sınıfın yazılı sınavını yaklaşık 2 dakika gibi bir sürede okuyabileceksiniz ve bununla birlikte sınıfın sınav ortalamasını, soruların doğru ve işaretlenme yüzdelerini görebilecek böylelikle hangi konuların sınıf tarafından daha iyi anlaşıldığını, hangi konularda sınıfın zayıf olduğunu net bir biçimde manuel olarak işlem yapmaya gerek duymadan program sayesinde görebileceksiniz.

Peki hangi uygulamadan bahsediyoruz? Uygulama hangi işletim sahip telefonlarda kullanılabilir?

Uygulama iOS ve android sistemlerine sahip telefonlar için mevcut uygulama indirme platformlarında mevcuttur. Yani her iki sisteme sahip telefonlarda kullanılabilir.

Uygulama sizlere 5 şıklı bir optik okuyucu sunuyor şimdilik fakat bu uygulamada kullanabileceğiniz 4 şıklı yazılı sınavlarınız için kullanabileceğiniz form örneği aşağıdaki gibidir. Ve uygulama tarafından taranmasında herhangi bir problem bulunmamaktadır.

  En Ucuz Fiyata En İyi Akıllı Telefonlar 2016

zipgrade-icin-form-ornegi

Uygulamanın fiyatı nedir? Ücretli midir?

Uygulama ücretli evet, fakat sunmuş olduğu kolaylıklarla kıyaslandığında fiyatı oldukça düşük gelecektir. Uygulamayı aylık veya yıllık bazda alabiliyorsunuz. Yıllık 14-15 TL civarında bir fiyatı mevcut.

Uygulamanın sizlere sunduğu optik formlar cevap bölümünü oluşturacak ve telefon üzerinden uygulama ile kamerayı açıp optik forma tutmanız yeterlidir. Uygulamayı indirip birkaç dakika kurcaladığınızda çözüyorsunuz zaten. Aklınıza takılan noktaları buradan yorum olarak atabilirsiniz, kısa bir sürede cevap verilecektir.

  • Android ve iOS işletim sistemine sahip telefonlar için indirme linki için TIKLAYIN..

Hakkında Mahmut Talan

İlginizi Çekebilir.

2016’nın En İyi Ücretsiz Android Oyunları

2016’nin en iyi android oyunları neler? En iyi android oyunlar listesi. En çok oynanan mobil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir