Cuma , Aralık 25 2020

Öğrencilerden E-Okul Mobil Uygulaması Yorumu

Milli Eğitim Bakanlığı’nın çıkarmış olduğu e-okul mobil uygulaması öğrencilerin ve velilerin mobil üzerinden notlar, devamsızlık vb. sonuçlara ve durumlara ulaşabilmesini sağlamak için tasarlandı ve mobil paylaşım platformları olan android ve ios mobil uygulama merkezlerinde indirilmek üzere paylaşıma açıldı.

Uygulamaya puan veren kullanıcılar arasında birçok öğrenci bulunmakta. Puanlama ile birlikte yorum da yapan öğrencilerin yorumları ilginç ve güldürücü. Programların velilerin işine yaradığı görülürken velilerin öğrenci not ve devamsızlıklarına bu kadar kolay ulaşabilmesi öğrencilerin pek de hoşuna gitmemiş gibi.

e-okul-ogrenci-yorumlari-1e-okul-ogrenci-yorumlari-4e-okul-ogrenci-yorumlari-5e-okul-ogrenci-yorumlari-2e-okul-ogrenci-yorumlari-3

  Samsung Galaxy S7 Edge Özellikleri Hakkında Açıklama Geldi!

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

iPhone 7 Paraşüt Özelliği (Hayal Gücü Ürünü)

iPhone 7 paraşüt özelliği ne kadar gerçek? Paraşüt özelliği ile ilgili hazırlanmış video tanıtımı ve …

1 yorum

  1. haha 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir