Çarşamba , Aralık 23 2020

Need For Speed: Most Wanted Ücretsiz İndir!

Yarışma oyunları içerisinde en çok sevilen oyunlar arasında yer alan Need For Speed’in Most Wanted serisi artık ücretsiz indirilebilir. EA Games tarafından geliştirilen bu oyun artık ücretsiz ve Origin sitesi üzerinden ücretsiz indirilebilir.

Bu hizmetin Origin’in, Steam ile arasındaki rekabeti güçlendirmek için yapıldığı düşünülüyor. Fakat ücretsiz hizmetler sunması oyuncular tarafından oldukça beğeni toplamasını da sağlamakta. Şunu da belirtmek gerekiyor ki, bu ücretsiz hizmetler aracılığı ile Origin’den indirdiğiniz oyunların süresi bittiğinde dahi bu oyunlara sahip olabiliyorsunuz.

Most Wanted  serisini indirmek için Origin uygulamasına ve üyeliğine sahip olmanız, oyunu ücretsiz indirebilmek için yeterli olacaktır.

On the House adıyla ücretsiz hizmetler veren bu organizasyonda dönem dönem oyuncular için ücretsiz hizmetler sunmakta.

Bilgisayarınızda (pc’de) oynamak için Need For Speed: Most Wanted Artık Ücretsiz!

 Need For Speed Most Wanted Ücretsiz İndir

  Oynanması Yasak Olan Oyunlar!

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

2016’nın En İyi Bilgisayar Oyunları

2016 PC oyunları içerisinde oyuncular tarafından en çok puan alan pc oyunlarının listesi aşağıdaki gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir