Perşembe , Aralık 24 2020

iphone 7’den Şarz Sorununa Kalıcı Çözüm!

iphone 7 şarz problemi üzerine ne gibi çözümler sunacak? iPhone 7 plus özellikleri hakkında bilgiler.

iphone 7 bir kere dillerde dolanmaya başladı artık. Henüz tam olarak çıkacağı tarih, tanıtılacağı zaman üzerine net bir bilgi olmasa da özellikleri hakkında her geçen gün yeni bilgiler internete sızdırılıyor, yeni söylentiler ortaya çıkıyor.

Ortaya atılan bilgilerden birisi de iphone 7′de şarz sorununa köklü bir çözüm getirileceği. Bu modelde en çok dikkat çeken özellik ise kablosuz şarz edebilme özelliği.

Bloomberg‘in kaynakları aracılığı ile edindiği bir bilgiye göre iphone uzun süredir kablosuz şarz edebilme özelliğini hayata geçirebilmek için oldukça önemli çalışmalar yapıyor. Bu kaynakların ortaya attıkları bilgiler sonucu konuşulan kablo olmadan şarz edebilme özelliğini iphone’de 2017’de görebileceğiz.

iphone, modellerini tanıtmadan önce model özellikleri hakkında herhangi bir bilgi verme taraftarı olmadı hiçbir zaman. Fakat her zaman modellerin özellikleri, tasarımları, görüntüleri hakkında birçok sızıntı internete düşmüştür. Bu sızıntılara göre iphone 7′de karşımıza çıkacak belli başlı özellikler şöyle:

  WhatsApp Sohbet Grubundaki Kişi Sayısı Limitini Artırdı!

Kaç GB Ram olacak?

Yıllarca telefonlarında 1 GB ram kullanmakta ısrarlı olan iphone bu ısrarından iphone 6 modelleri ile vazgeçip bu modellerde 2 GB ram kullanmıştı. iphone sızıntı haberlerinde doğruluğu ortaya çıkan birçok sızıntı haberi bulunan Ming-Ci Kuo, bu kuruluşun iphone 7 modellerinde 3 GB ram kullanacağını duyurdu.

iphone 7 su gecirmez

Suya dayanıklılık

iphone modellerinin tanıtımından ve piyasaya sürülüşünden hemen öncesinde yapılan özellik iddaları arasında su geçirmeme haberi her seferinde yer alıyor, iphone 6 özellikleri için de birçok kez su geçirmeme özelliğinin olacağı duyurulmuştu. Bu konuda herhangi bir belgesi olmasa da herhangi bir garanti vermese de iphone’nin telefon modellerinin suya oldukça dayanıklı olduğu bir gerçek.

Gövde genişliği

iphone 6 modeliyle birlikte daha önceki modellerine oranla en ince modelini ortaya çıkaran şirket, iphone 7 modelinde daha da ince bir gövdeyi ortaya çıkaracak.  iPhone 7 6.0 – 6.5 mm gibi bir gövde genişliği olacağı söyleniyor.

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

WhatsApp Sohbet Grubundaki Kişi Sayısı Limitini Artırdı!

WhatsApp sohbet gruplarına en fazla kaç kişi katılabilir? Whatsapp sohbet katılımcı sınırı, limiti kaçtır? WhatsApp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir