Çarşamba , Kasım 18 2020

iPhone 7 Paraşüt Özelliği (Hayal Gücü Ürünü)

iPhone 7 paraşüt özelliği ne kadar gerçek? Paraşüt özelliği ile ilgili hazırlanmış video tanıtımı ve bu özelliğe gerçekçi bir bakış.

Yeni model üzerine tartışmalar, tanıtımlar, özellikleri üzerine birçok haber yapılmakta. Bu haberlerin bir kısmı sızdırılan bilgiler doğrultusunda gerçekleri yansıtmakta bir kısmı ise tamamen hayal gücü iPhone 7 diyebiliriz.

En çok bahsedilen ve izlenen videolar arasında yer alan paraşüt system videoları şu an için gerçeği yansıtmıyor diyebiliriz. Bu yönde herhangi bir bilgi sızdırılması, herhangi bir açıklama ya da ciddi bir haber yok.

Belki de telefonun tasarımında emeği geçenlerin dahi şaşırmasına neden olabilecek iPhone 7 özellikleri çıkmaya başladı. Bu özelliklerden birisi de iPhone 7 paraşüt özelliği ile ilgili.

Telefonun yere düşerken bir paraşüt gibi düşüşünü yavaşlatan ve ekranın değil de kapak tarafının yere çarpmasını sağlayan bir sistem gerçekten hayal gücünün sınırının olmadığını gösteriyor. Kim bilir belki bir gün iPhone bunu da yapar. )

  Samsung Galaxy S7 Edge Özellikleri Hakkında Açıklama Geldi!

İşte iPhone 7 Paraşüt Özelliği İçin Hazırlanmış Video

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

Galaxy Note 7’nin o özelliği böyle çalışıyor

Yeni amiral gemisinin RAM değeri de onaylandı. İşte yeni video ve detaylar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir