Cuma , Aralık 25 2020

İnstagramda Fotoğraf İndirme Yöntemleri

Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım sitesi instagram sahip olduğu özel yazılım sebebiyle gerek telefonlardan gerekse bilgisayar üzerinden fotoğraflarının indirilmesine izin vermeyen bir yapıya sahip. Birçok kullanıcı beğendiği fotoğrafları bilgisayarına ya da telefonuna indirip kendisi de paylaşmak ya da bu fotoğraflara sahip olmak istiyor. Peki instagramdaki resimleri, fotoğrafları nasıl indirebilirsiniz? İşte o yöntemler…

Öncelikle telefonlarda instagram resimlerini indirme yöntemleri:

Android telefonlarda instagram resimlerini nasıl indirebiliriz, bakalım.

  • instasave, programını indirip, telefonunuza kurulmasını bekleyin.
  • Telefon üzerinden instagram hesabınıza giriş yaptıkta sonra indirmek istediğiniz fotoğrafı açın ve yukarıda yer alan disket butonu ile fotoğrafı indirin.

instagram-instasave-uygulamasi

iPhone telefonlarda instagram resimlerini indirme:

Bu telefonlarda instagram resimlerini indirmek için herhangi bir ek uygulamaya gerek duyulmamaktadır. Yapmanız gerekenler:

  • İnstagram uygulamanıza giriş yapın, burada ayarlar bölümüne gelin,  Save Original Photos (Orijinal resimleri kaydet) seçeneğini işaretleyin. Bundan sonra resimler telefon albümünüzde görünür.
  Apple Ekranı Kırılmış iPhone'ları Kabul Edecek

instaport.me sitesi üzerinden instagram resimlerini indirme:

Bu site aynı zamanda İnstagram’ın kendisinin de önerdiği bir sitedir. Bu site üzerinden çeşitli alternatif indirme seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

instaport.me sitesine instagram hesabınızla bağlanıyorsunuz.

Advanced Options,  bu seçenekte istediğiniz ayarlamaları kendiniz yapabiliyorsunuz.

Start Export ile ilk işlemi yapıyor, resimlerin dışarı çıkarılmasını sağlıyorsunuz, son olarak Download only butonu ile birlikte resimleri indiriyorsunuz.

İnstagram resimlerini pc üzerinden indirmek için ayrı bir yöntemi de Google Chrome üzerinden deneyebilirsiniz.

Google Chrome üzerinde açtığınız bir resme sağ tıklayarak ögeyi denetle kısmını seçin ve orada çıkan kısımda jpg, png vs. resim uzantılı bir link olacak o linke sağ tıklayıp yeni sekmede açın ve açılan resmi sağ tıklayarak kaydedin.

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

İnstagram’a Çoklu Oturum Açma Özelliği Geliyor!

instagram’da çoklu oturum dönemi başlıyor, instagram birden fazla kullanıcıyla oturum açabilme özelliği ne zaman geliyor? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir