Cuma , Aralık 25 2020

İnstagram’da 15 Saniyelik Dizi Dönemi Başladı!

Popüler sosyal paylaşım platformu instagram dizi çekmeye başladı. 15 saniyelik diziler çekerek kullanıcılara farklı bir hizmet sunan instagram’ın bu etkinliği ile ne kadar başarılı olacağını ileriki zamanlarda göreceğiz.

Konulu video çekimi bir başka video platformu SnapChat tarafından da başlatılmıştı fakat istenilen başarıya ulaşılamadığı için etkisini yitirdi. Buna rağmen instagram bölümler halinde dizi çekmeye başladı. 28 bölümden oluşacak dizi çekimleri başladı ve ilk bölümü 2 Şubat’ta yayınlandı.

instagram-shield-5-dizi

Dizilerin yönetmenliğini Anthony Wilcox üstlenmiş durumda. Dizide koruma olan bir iyi bir sürücüye soygunculuktan kumpas kuruluyor ve bunun üzerine gelişen olaylar anlatılıyor. 15 saniyelik bu videolarda hiçbir anın boş geçilmeyeceği ve aksiyonun bol olacağı gözüküyor. Shield 5 adlı dizi bölümleri bir aya yayılacak biçimde yayınlanacak.

İnstagram’ın bu etkinlikle kullanıcıları bu platforma daha çok bağlama ve genel anlamda kullanıcı etkileşimini ve kullanıcı sayısını artırmayı amaçladığı düşünülüyor.

  Facebook Hesabını Tamamen Silme (Resimli Anlatım)

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

Samsung’dan Huwaei’ye Dava!

Teknoloji alanının devlerinden Samsung, başka bir teknoloji şirketi olan Huwaei'ye patent hakkı ihlalleri gerekçesiyle dava açtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir