Cuma , Aralık 25 2020

İnstagram’a Çoklu Oturum Açma Özelliği Geliyor!

instagram’da çoklu oturum dönemi başlıyor, instagram birden fazla kullanıcıyla oturum açabilme özelliği ne zaman geliyor?

En popüler paylaşım sitelerinden instagram yeni özelliğini twitter adresinde yaptığı açıklamayla duyurdu.

İnstagram, bu platformda birden fazla hesabı olan kullanıcıların hesaplar arası geçişi kolaylaştırmak adına çoklu oturum imkanı getireceğini belirten instagram’ın bu özelliğinden kimler, hangi işletim sistemine sahip telefonlar faydalanabilecek?

Bu özellik ile bir kullanıcının çıkış yapmadan diğer hesabına geçebilmesiyle kullanım kolaylığı getirmek isteyen İnstagram’ın bu özelliği her işletim sisteminde şimdilik yer almayacak.

İnstagram’ın çoklu oturum özelliği başlangıç olarak İOS işletim sistemine sahip telefonlar tarafından kullanılabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özelliğin ileride android telefonlarda da kullanılıp kullanılamayacağı henüz bilinmiyor.

  Apple Music Türkiye'de Hizmet Vermeye Başladı!

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

Facebook Hesabını Dondurma (Resimli Anlatım)

Facebook hesabını dondurma için neler yapmamız gerekiyor? Facebook hesabını geçici olarak nasıl kapatabiliriz? Facebook hesap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir