Cuma , Aralık 25 2020

Google Adsense Pin Kodu Ne Zaman Gelir?

Merhaba arkadaşlar, google adsense‘ye başvurdunuz ve başvurunuz kabul edildi. Reklamlarınız yayınlanmaya ve para kazanaya başladınız. Belli bir ödeme eşiğine geldiğinizde ise Pin kodu almaya hak kazanıyorsunuz. Pin kodunuzu alıp içerisindeki Pin kodunu gerekli yere girmeden ödemelerinizi alamıyorsunuz maalesef.

Adsense için pin gönderimi başvurunuzu yaptıktan sonra Pin’iniz akabinde 3-5 gün içerisinde Google tarafından hazırlanıp Pin için belirtilen adrese gönderilir. Bu nokta önemli çünkü Pin kodunuz için geçerli olan adresinizi doğru yazdığınıza emin olun yoksa pin kodunuzu alamayabiliyorsunuz adres hatasından dolayı.

Google Pin kodu ne zaman gelir?

Doğru adresi yazdıysanız size düşen beklemek fakat Google’ın da belirttiği gibi bu pinler ortalama 2-4 hafta içerisinde gelmekle birlikte bu şehre, oradaki PTT görevlilerinin çalışma düzenlerine göre değişebilmektedir. Kendimden örnek verecek olursam, çalışma yaptığım için beklediğim bir pin kodu yaklaşık 5 hafta sonunda gelmişti. Tabi benim de ilgilenmem 5. haftada almamda etkili oldu. Postaneye gidip kendim almıştım. Siz de buna gerek kalmayabilir yani ben gitmeseydim de gelecekti ama heyecan işte 🙂

  Bilgisayar Güvenliği İçin Gerekli Temel Önlemler

Hakkında Mahmut Talan

İlginizi Çekebilir.

En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Kırpma ve Kesme Programları

En iyi ve ücretsiz video düzenleme, video kesme ve video kırpma programları tanıtımı ve özellikleri. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir