Perşembe , Aralık 24 2020

Facebook’ta Uygulama Nasıl Oluşturulur? (Resimli Anlatım)

Facebook üzerinden uygulama oluşturmanız gerekiyorsa bunun nasıl yapıldığını bilmiyorsanız bu yazımız sizin için yazıldı. Facebook üzerinden uygulama oluşturmanız için birçok sebebiniz olabilir. Bu sebeplere değinmeden facebook üzerinden sıkıntısız olarak uygulama oluşturmanın nasıl yapıldığını göstermeye çalışacağım.

Facebook hesabımıza giriş yapmış olarak developers.facebook.com adresine giriyoruz. Tıklayarak da girebilirsiniz. Daha önce oluşturmuş ya da eksik bir işlem yaparak oluşturduğunuz uygulama varsa da bu şekilde üst menüde görülecektir. Buradan  Yeni bir uygulama ekle bağlantısına tıklıyoruz. Ya da direk uygulamalarım’a tıklayın açılan sayfada yeni bir uygulama sekmesi yine var olacaktır.

facebook-uygulama

Bir sonraki adımda aşağıdaki gibi bir ekran sizi karşılayacaktır. Sizlere belirttiğim şekilde kendi websitenizi ya da uygulama adınızı yazabilirsiniz. Web sitenizi yazdıktan sonra Uygulama kodu oluştur butonuna basarak uygulamamızı oluşturuyoruz. Aşağıdaki görsellerde sıralama halinde karşınıza çıkacaklar verilmiştir. Bu konuda aklınıza takılan bir kısım olursa yorum atarak destek isteyiniz, en kısa sürede tarafımdan cevap verilecektir.

  Wordpress Site Taşıma Resimli Anlatım

facebook-uygulama-olusturma

facebook-uygulamasi-olusturma

facebook-uygulama-nasil-olusturulur

 

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

Facebook Hesabını Dondurma (Resimli Anlatım)

Facebook hesabını dondurma için neler yapmamız gerekiyor? Facebook hesabını geçici olarak nasıl kapatabiliriz? Facebook hesap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir