Çarşamba , Aralık 23 2020

En iyi WordPress Haber ve Teknoloji Temaları

Bu yazıda teknoloji üzerine bir tema kullanmak isteyenler için derlenmiş teknoloji temalarına yer vermek istedim. Teknoloji sitesi açacaksanız görünüm sizin için önemli olmalıdır diye düşünüyorum. Elbette yaptığınız işler sizleri bir yere taşıyacaktır fakat bununla birlikte zengin ve iyi hazırlanmış bir tasarım da kullanıcılara üstün bir deneyim yaşatacaktır.

Aşağıda oluşturmuş olduğumuz wordpress temalarını haber, teknoloji, magazin, portal, sağlık vb. birçok alanda kullanabilirsiniz. Tanıtımı yapılan tüm temalar %100 mobil uyumlu responsive temalardır. Temaların fiyatları ve demo adresleri de tanıtımların sonunda mevcuttur. Temalar ile ilgili genel özellikleri de sizlere sunmaya çalıştık. Listede görmek istediğiniz temaları bizlere bildirebilirsiniz. Best wordpress themes başlığı altında arama yapacak arkadaşlara da yardımcı olmak adına belirtelim.

Tema resimlerine tıklayarak büyütülmüş halini görebilirsiniz.

Codilight Teması

codiligh-theme

Codilight teması sizlere geniş özellikler sunuyor. Güçlü yorumu özellikleri ve üstün tasarımı ile Codilight WordPress için popüler bir teknoloji teması. Tema ile teknoloji blogu, dergi, haber, yorum veya ürün web siteleri oluşturmak mümkündür. Tema HTML5 ve CSS3 dahil olmak üzere en son teknolojiler ile geliştirilmiştir ve en modern tarayıcılarda mükemmel çalışır.

Temayı diğer dillere çevirmek için gerekli po ve mo dosyalarını içerir. Özel widget’lar ve çok sayıda kısa kod kullanarak, sıfırdan bunları oluşturmak zorunda kalmadan özel bileşenleri oluşturmak mümküdür. 49$ ile temayı satın alabilirsiniz.

DemoSatın Al

TopGadget Teması

TopGadget-theme

Gerek teknoloji temaları için gerekse blog teması isteyenler için her ikisi için de uygun, çekici bir tasarıma sahip teması, biribirinden farklı 6 reklam yerini sizlere sunuyor. Temaya özel farklı widgetler de bulunmakta. Temayı 59$’a satın alabilirsiniz.

DemoSatın Al

Alpha

Alpha-theme

WPZOOM tarafından geliştirilen Alpha çekici görünümlü teknoloji teması. Özel ZOOM çerçevesi tarafından güçlendirilmiştir ve kolayca tema çeşitli bileşenleri özelleştirebilirsiniz. Özel ana sayfa tasarımını kullanarak, web sitenizi birkaç saat içinde oluşturmanız mümkündür. Tema fiyatı 69$

DemoSatın Al

Litemag

litemag

Temanın adında lite geçmesine bakmayın siz. Tema tasarımı oldukça etkileyici bir tasarıma sahip. Tüm cihazlara uygun olarak tasarlanmış Responsive bir temadır. Teknoloji konseptli blog siteleri için harika bir tema. Reklam için de sizlere birden fazla alan sunmaktadır. Kısa kodlar ve temaya özel bileşenler de mevcuttur.

DemoSatın Al

Gomedia

GoMedia

WordPress için tasarlanmış zarif bir tema daha sizlerle. Bu temayı ister teknoloji isterseniz dergi teması olarak da kullanabilirsiniz size kalmış. Tamamen responsive bir tema yani %100 mobil uyumlu. Özellikle görselde göründüğü gibi sayfanın sonunda bulunan Latest Videos (Son Eklenen Videolar) bölümü oldukça şık duruyor. Tema fiyatı 39$. Tema Theme Junkie temasıdır. Temayı satın aldığınızda Theme Junkie yapısı altındaki birçok ücretli temayı da ücretsiz indirebiliyorsunuz.

  ÖSYM Mobil Uygulaması İndir (iOS-iPhone-iPad)

DemoSatın Al

TruePixel

TruePixel

WordPress için tasarlanmış olan bu tema da responsive temadır. Mobil uyumlu olan bu tema reklam yayıncıları için tıklama başına geliri artırmaya yönelik uygun reklam alanları sunmaktadır. Sosyal paylaşım platformlarına yönelik uygun paylaşım butonları da mevcuttur. Temanın fiyatı 59$ olarak belirlenmiş.

DemoSatın Al

OldPaper

OldPaper

İlgi çekici bir tasarımı olan bu tema mobil uyumlu olarak tasarlanmıştır. Sınırsız renk, sınırsız kriterler, özel yazı, zengin snippet desteği ve değerlendirme noktaları görüntülemek için üç stilleri ile birliktedir.

Tema da WooCommerce desteklediği için bu temayı kullandığınız siteyi kolayca mağaza sitesine çevirebilir ürünlerinizi satabilirsiniz. Tema Fiyatı 59$

DemoSatın Al

Sparkle

Sparkle

Tema mobil uyumlu aynı zamanda magazin ve teknoloji siteleri için ideal bir tema olarak görünüm sergilemektedir. Zengin görünüm ve profesyonel tasarımı ile kullanıcılara da iyi bir deneyim sunmaktadır. bbPress, WooCommerce ile tam uyumlu sitenizde forum sayfanız da olabilir, ürünlerinizi de satabilirsiniz. Mega menü, sürükle bırak özelliği ile ana sayfanızı oluşturabilirsiniz, temaya özel bileşenler vb. özellikleri bulunmaktadır. Yapışkan header menü de şık bir şekilde hazırlanmıştır. Tema fiyatı 54$

DemoSatın Al

Agazine

Agazine

Temaya özel bileşenler ve ana sayfasına baktığımızda bizleri şık bir tasarım karşılıyor. Tamamen mobil uyumlu responsive bir temadır. Ana sayfanızı sürükle bırak şeklinde rahatlıkla zevkinize göre oluşturabilirsiniz. Sitenin renklerini istediğiniz gibi tasarlayabilir aynı zamanda arka plan rengini siz belirleyebilirsiniz. Tema fiyatı: 59$

DemoSatın Al

Split

Split

Uygun reklam alanları sağlanarak reklam gelirlerinden en yüksek geliri elde etmeniz için reklam alanları sunmak amacıyla hazırlanmış bir tasarıma sahiptir. Temaya özel bileşenler temanızın görünümünü güzelleştirmekte ve kullanıcılara iyi bir deneyim yaşatmaktadır.

Google Yazı Tipleri ve sosyal medya entegrasyonu mevcut olan bu temayı 45 $ vererek satın alabilirsiniz.

DemoSatın Al

Hakkında Mahmut Talan

İlginizi Çekebilir.

WordPress Soru Cevap Eklentisi İndir

WordPress altyapılı sitenizde soru cevap olarak kullanacağınız bir sistem arıyorsanız bu yazımız ve yazımızın sonunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir