Salı , Aralık 22 2020

En iyi ve Ücretsiz Video Düzenleme Programları İndir

En iyi ve ücretsiz video düzenleme programları neler? En iyi video düzenleme programlarını ücretsiz indir.

Video düzenleme programları birçok açıdan bilgisayar kullanıcıları için gerekli olabiliyor. Özellikle günümüzde artık youtube vb. popüler video sitelerine para kazanma amaçlı yüklenen videolar için bir düzenleyici gerekli. Videolarınız için kanal ya da web sitesi logolarınızı koyabilir, videolarınızda çeşitli efektler vererek izlenme oranlarını artırabilir, videolarınıza video, görsel vb. ekleyebilirsiniz.

Bunlar dışında sunumlarınızda, ya da farklı etkinlikleriniz için bu programları kullanmanız yaptığınız işin etkisini daha da artırabiliyor.

Gelelim video düzenleme programlarına…

Windows Movie Makerwindows-video-maker

Windows Movie Maker, basit bir sürükle-bırak yöntemi ile ev filmleri yapabilirsiniz. Kullanıcılar için ücretsiz bir video düzenleme aracıdır. Böyle video efektleri, video geçişleri, başlıklar / kontör, ses, zaman çizelgesi anlatım ve Auto Movie ekleme gibi özellikler içerir. Dahası, yeni efektler ve geçişler eklenebilir.

Windows Movie Maker indirmek için tıklayın.

VirtualDubVirtualDub

VirtualDub, sıkıştırma, video bölme ve ses parçaları eklemeye ilave olarak birçok şaşırtıcı özellikleri ile Windows için güçlü ve ücretsiz bir video düzenleme yazılımıdır. Bir ücretsiz film düzenleme yazılımı olarak, çok sayıda dosya ile başa çıkmak için toplu işleme yetenekleri vardır.

VirtualDub indirmek için tıklayın.

Waxwax-video-duzenleme

Wax, hem ev kullanıcıları hem de profesyoneller için iyi bir video düzenleyici programdır. Yüksek performanslı ve esnek bir video düzenleme programıdır. Bu programı tek başına bir uygulama olarak da kullanılabilir, ya da bir bileşen diğer video editörlerinin yanında da kullanabilirsiniz.

Wax video editor indirmek için tıklayın.

Avidemux Avidemux-video-duzenleme-programi

Avidemux basit kesme, filtreleme ve kodlama görevleri için tasarlanmış ücretsiz bir video editörüdür. Bu video düzenleyici programı kullanarak çeşitli, AVI, DVD uyumlu MPEG dosyaları, MP4 ve ASF gibi çeşitli dosya türlerini düzenleyebilirsiniz. Programı indirmek için tıklayın.

Blender

blender-3d

Blender, GNU Genel Public System Lisansı altındaki tüm önemli işletim sistemlerini destekler ücretsiz açık kaynak kodlu 3D içerik hazırlama ve düzenleme programıdır. Blender vb değiştirici tabanlı modelleme araçları, güçlü bir karakter animasyon araçları, bir düğüm tabanlı malzeme, gibi birçok gelişmiş özelliklere sahiptir ve Windows hem de Mac için en iyi video editörlerinden biridir.

Blender video 3d programını indirmek için tıklayın.

  Birbirinden İlginç Özel Tasarım PC Kasaları

ZS4 Video Editörzs4_video_editor

ZS4 Video Editor bir ya da daha fazla dosyaların içinde yer alan fotoğraflarınızı, videolarınızı ve ses dosyalarını birleştirmek tasarlanmış ücretsiz bir video düzenleme ve birleştirme yazılımıdır.

ZS4 Video editör indirmek için tıklayın.

CineFX JahshakaCineFX Jahshaka

Jahshaka, dünyada çıkan ilk açık kaynaklı video düzenleme yazılımıdır. Kullanıcılarına güçlü bir performans deneyimi yaşatan bu program da ücretsiz video düzenleme programıdır.  Linux, OS X, Irix’e ve Windows destekleyen bu program Windows için kullanılan en iyi video edit programlarından birisidir.

Jahshaka video düzenleme programını indirmek için tıklayın.

LightworksLightworks

Lightworks, ücretsiz kullanabileceğiniz bir video düzenleme programı. İçerisinde birçok efekt düzenleme özellikleri ile birlikte birbirinden farklı klipler, videolar hazırlayabilirsiniz. Fakat kullanıcı arayüzü oldukça teknik ve kullanımın anlaşılması zaman aldığından dolayı kullanıcılar tarafından kullanımın zor olduğu söylenmektedir.

Lightworks ücretsiz indir.

Movicamovica

Movica film düzenlemek için kullanabileceğiniz ince ayarlı iyi programlardan birisidir. Klavye kısayolları, oldukça kolay video düzenleme özellikleri bulunmaktadır.Windows için en iyi ücretsiz video editörü biri olan bu program WMV, FLV ve MPG uzantılı dosyaları destekliyor.

Movica ücretsiz indirmek için tıklayın.

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

Birbirinden İlginç Özel Tasarım PC Kasaları

Birbirinden ilginç tasarımlara sahip pc kasaları görenleri ve bilgisayar aşıklarını hayrete düşürüyor.. Bunlara pc kasası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir