Salı , Aralık 22 2020

En iyi ve Ücretsiz Popüler iPhone Oyunları

En çok indirilen, popüler iPhone oyunları listesi resimli. En iyi ve ücretsiz indirebileceğiniz iPhone oyunlarını listeledik.

Leo’s Fortuneleos fortune

Bu oyun da iOS üzerinden yayınlanan en popüler oyunlardan birisi. Tabletler ve telefonlarda oynanma imkanı sunan bu oyunda sevimli ve bir o kadar ilginç bir karakterle birlikte altıncıklarımızı çalanları arıyoruz. Bu arama sırasında da zorlu, çetin bir yolculuk bizi bekliyor.

Leo’s Fortune oyununu ücretsiz indir.

World of Tanks BlitzWorld of Tanks Blitz

Profesyonel ve oldukça popüler bir oyun. Wargaming’in geliştirip oyunculara sunduğu bu oyunda kendi tankınızı hazırlayıp savaşa hazırlanıyorsunuz. Tank savaşları biçiminde tasarlanmış olan bu oyunda oldukça güçlü ve görsel açıdan etkileyici tanklar tasarlanmış.

World of Tanks Blitz’i oyununu ücretsiz indir.

Trials FrontierTrials Frontier

En iyi mobil motor oyunları arasında yer alan bu oyunda 9 farklı motorla birbirinden farklı ve zor parkular sizleri bekliyor. Görünüm ve dokunmatik kullanım gerektiren tuşların kullanım kolaylığı başarılı sayılabilecek bir tasarıma sahip.

Oyunun Boyutu: 84,5 MB

Turials Frointer oyununu ücretsiz indir.

Smash Hit

smash hit

Mediocre AB tarafından geliştirilen bu oyunda ne kadar hızlı olduğunuz büyük bir önem taşıyor. Sahip olduğunuz bir bilye ile camları kırmanız gerekiyor. Ve bunu da oldukça hızlı yapmanız oyunda sizi başarıya taşıyacak. Oyunda yer alan farklı müzikler aşamalara göre değişiklik göstermekte ve oldukça başarılı. Kullanılan görsel ve oyun tasarımı da oldukça başarılı diyebiliriz.

Oyunun Boyutu: 96.1 MB

Smash Hit oyununu ücretsiz indir.

FIFA 15 Ultimate TeamFIFA 15 Ultimate Team

Oyunları kategorize edersek bu kategoriler içinde yer alan Futbol, gerek pc oyunları gerekse telefon ya da tablet oyunları olsun en çok tercih edilen kategoriler arasında yer alıyor. FIFA 15 Ultimate Team oyunu da oldukça geniş bir kullanıcı oylamasından (2842) oldukça başarılı bir puan almış bir oyun. Oyunda birçok lig profesyonel lig, 10 bin oyuncu ile oynuyorsunuz. Formalarınızı kendiniz seçebiliyor, birbirinden farklı stadyumlarda oynayabiliyorsunuz.

  Apple Ekranı Kırılmış iPhone'ları Kabul Edecek

Oyunun boyutu: 1.3 GB

Fifa 15 Ultimate Team ücretsiz indir.

Modern Combat 5: Blackoutmodern combat 5 blackout

Gameloft’un başarılı oyunlarından Modern Combat 5: Blackout oldukça başarılı bir tasarıma sahip. Oyunda oyuncular için özelleştirilmiş birçok seçenek mevcut. Sizlere sunulan farklı gruplarda yer alan askeri bölükler arasında bir seçim yapıp onunla ilerliyorsunuz. Grafik tasarımı profesyonel olan bu oyunda birbirinden güçlü ve farklı silah ve mühimmat seçenekleri de bulunmakta.

Oyunun boyutu: 1,05 GB

Modern Combat 5: Blackout oyununu ücretsiz indir.

Clash of Clansclash of clans

Supercell tarafından geliştirilen bu oyun en çok indirilen ve kısa sürede oyuncuların beğenisini kazanan strateji oyunlarını seven oyuncular için önerdiğimiz bir oyun. Bu oyunda kendi köyünüzü ve ordunuzu kuruyor ve geliştiriyorsunuz. Ayrıca klanlara da katılabiliyorsunuz. Oyunun oldukça yüksek bir katılımla yüksek bir puan aldığını da hatırlatmak isteriz. (3849)

Oyunun boyutu: 65.4 MB

Clash of Clans oyununu ücretsiz indir.

Candy Crush Saga

Oyun kısa sürede bağımlılık yapıyor ve oyunda saatlerce vakit geçirebiliyorsunuz. Oldukça geniş bir bölüm sayısına sahip olan bu oyun King tarafından geliştirildi. candy-crush-sagaOyunun boyutu: 62.8

Candy Crush Saga ücretsiz indir.

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

iOS 9.3 Beta 3 Güncellemesi Aktif!

Apple, iOS 9.3 Beta 3 güncellemesini geliştirici kullanıcılar için yayınladı. Bu güncellemeyle birlikte hangi yenilikler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir