Perşembe , Aralık 24 2020

En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Kırpma ve Kesme Programları

En iyi ve ücretsiz video düzenleme, video kesme ve video kırpma programları tanıtımı ve özellikleri.

Videolar ile ilgili çalışmalarınız var diyelim, bu programlar içerisinde sizler için gerekli bir özellik de bazı videoları alttan kesme gibi bir özellik olabilir. Yani herhangi bir videonun alt yazılarını silmek isteyebilirsiniz ya da reklamı yapılan siteleri silmek isteyebilirsiniz. İşte bu durumda sizlere yardımcı olabilecek birkaç program önereceğim. Bu programlar ile istediğiniz videonun alt kısmını kesebilirsiniz.

Adobe Premiereadobe-premiere

İlk önereceğim program Adobe Premiere programı. Bu programla birlikte alt kısmını kesmek istediğiniz video için yapmanız gereken oldukça basit Effects kısmında crop (kes) özelliği mevcut olan bu programda crop özelliği ile videonun istediğiniz kısmını kesebilir, kestiğiniz kısma da istediğiniz bir renk verebilirsiniz. Programın boyutu da yaklaşık 1 GB olduğunu da hatırlatayım.

  En İyi Wordpress Eklentileri 2016

Free Video Cutter

Adobe Premiere boyutu sizin için sorun oluyorsa, sadece video kırpmak için bu kadar yüksek boyutlu bir program kurmak istemiyorsanız, Free Video Cutter programı sadece videoyu kırpmak, kesmek isteyen kullanıcıların işini görecektir. Programın boyutu da 6 MB gibi ufak bir boyuta sahip.free video cutter

Windows Movie Makerwindows-movie-maker

Microsoft’un sunduğu ücretsiz bir video programı. Bu program üzerinden de videonuz üzerinde çeşitli oynamalar ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Videolarınızı kesebilir, videolarınızın üstüne yazılar yazabilirsiniz. Çeşitli geçiş efektlerini de videonuz üzerinde yapabilmek mümkün.

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

Adsense Nedir? Google Adsense Başvurusu Nasıl Yapılmalı?

Google Adsense nedir? Google Adsense başvurusu Nasıl Yapılır? Doğru, eksiksiz, düzgün bir adsense başvurusu nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir