Perşembe , Aralık 24 2020

En Çok İndirilen WordPress Eklentileri

En çok indirilen wordpress eklentileri neler? Web sitesi sahipleri tarafından en çok tercih edilen wordpress eklentileri ve indirme sayfası. 2016 güncel verilerine göre hazırlanan eklenti indirme istatistikleri aşağıdaki gibidir.

Temayla ilgili eklenti arayışınıza girildiği zaman eklenti seçimlerinden birisi de o eklentinin indirilme sayısı olabiliyor kimi zaman. Yani 1 milyonun üzerinde indirilen bir eklentinin oldukça etkili bir eklenti olması doğal bir sonuç olacaktır. Şimdi gelelim WordPress’in en fazla indirilen eklentileri:

En popüler WordPress galeri eklentisi ve 13 milyon indirme ile tüm zamanların en popüler eklentilerinden biridir.

WordPress.com ile Jetpack

WordPress sitenizde birçok özellik getiren bir eklentidir. Eklenti ile sitenizdeki yazıların okunma sayısını, hangi aramalar ile sitenizin göründüğünü, hangi sitelerden sitenize ne kadar kullanıcı geldiğini, yazılarınızı otomatik olarak sosyal medyada paylaşmayı vb. birçok özelliği getirebilirsiniz.

WordPress SEO geliştirin: Daha iyi içerik yazın ve Yoast SEO eklentisi kullanarak tamamen sitenizi seo yönünden optimize edebilisiniz. 1+ milyon aktif yükleme.

WordPress sitenizi Google Analytics ile izlemenizi sağlayan eklenti WordPress’in olmazsa olmazlarındandır. 1+ milyon aktif yükleme.

One SEO Pack Google gibi arama motorları için WordPress sitenizi optimize etmek için hazırlanmış bir WordPress SEO eklentisi. 1+ milyon aktif yükleme.

Wordfence Wordpress sitenizi kötü amaçlı yazılımlardan korumak için tasarlanmış ücretsiz bir koruma eklentisidir. 1+ milyon aktif yükleme.

Sadece başka bir iletişim formu eklentisi.Basit ama esnek. 1+ milyon aktif yükleme.

Güçlü, profesyonel ve sezgisel alanları ile WordPress özelleştirin. 1+ milyon aktif yükleme.

WordPress sitenizi spam yorumlardan koruyan bir eklenti. 1+ milyon aktif yükleme.

Bu eklentinin yazarı asıl olarak eklentiyi contact form 7 eklentisi için yazmıştır.. 1+ milyon aktif yükleme.

Temayla birlikte gelen bir eklenti. Bu Louis Armstrong tarafından en ünlü söylenen iki kelimeyle özetlenebilir bütün bir nesil umut ve coşku sembolize, sadece bir eklenti değil. 1+ milyon aktif yükleme.

TinyMCE, WordPress WYSIWYG editörü ile yazı editörünüzde gelişmiş özellikler eklenmesini sağlar. 1+ milyon aktif yükleme.

Easy Web Performans Optimizasyonu (WPO) önbelleğe alma kullanarak: tarayıcı, sayfa, nesneyi, veritabanı, minify ve içerik dağıtım ağı desteği ile sitenizin hızını ve performansını artırmaya yarayan bir eklentidir. 1+ milyon aktif yükleme.

Bu eklenti daha iyi endeksi blogunuza arama motorlarına yardımcı olacak özel bir XML site haritası oluşturacaktır. 1+ milyon aktif yükleme.

Daha gelişmiş bir çağrı navigasyon arayüzü ekler. WordPress sayfanızdaki yazıların sayfalanmasını sağlayan eklentinin ta kendisidir. 1+ milyon aktif yükleme.

statik html dosyaları üretir WordPress sitenizin çok hızlı bir şekilde önbelleğe alarak, hızını önemli ölçüde artırır. 1+ milyon aktif yükleme.

WooCommerce ürün satmak için gerekli olan güçlü, genişletilebilir e-ticaret eklentisi.Güzel. 1+ milyon aktif yükleme.

Küçük resim boyutlarını değiştirme sonrasında resimlerin özellikle değişen temanıza göre yeniden şekillenmesini, daha uyumlu hale gelmesini sağlar. 1+ milyon aktif yükleme.

WordPress sitenizdeki tüm içeriğin ya da istediğiniz bir kategorinin, yorumların yedeğini almanızı bunları dışarı import etmenizi sağlayan, sizi phpmyadminle uğraşmaktan kurtaran oldukça hoş bir eklenti. 1+ milyon aktif yükleme.

  Wordpress İçin Linux mu Windows Host mu Gerekiyor?

Klon mesajları ve sayfaları. 900.000 aktif yükleme.

Yöneticilerin sitesinde yorumları kapatmasını sağlayan eklenti, farklı ekstra özellikler de sunmaktadır. 800.000 aktif yükleme.

Etkili sayfa oluşturmanızı sağlayan bir eklenti. Sürükle bırak mantığı ile rahatlıkla estetik sayfalar hazırlamanızı sağlar. 800.000 aktif yükleme.

Sitenizin önemli alanlarını gizleme saldırı amaçlı oturum açma girişimlerini engelleyen, önemli dosyalara erişimi koruyan bir eklenti. 700.000 üzeri aktif yükleme.

Google Analytics Görüntülerini WordPress Yönetim Panelinizde görmenizi sağlar. Sayfalarınıza son Google Analytics izleme kodu ekler. 700.000’in üzerinde aktif yükleme.

Yedekleme oldukça önemli bir ayrıntıdır. Sitenizin, bilgisayarınızın, sunucu hizmetini aldığınız kurumun başına ne zaman ne geleceği belli olmaz. Bu durumda böyle bir eklenti yedek konusunda size rahat bir nefes aldıracaktır. Komple yedekleme; manuel veya zamanlanmış istediğiniz aralıklarda sitenizi istediğiniz platformlara gönderir. (S3, Dropbox, Google Drive, Rackspace, FTP, SFTP, e-posta + diğerleri yedekleme). 600,000+ etkin yükleme.

Bu Eklentilerin Tümüne bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Mahmut Talan

İlginizi Çekebilir.

WordPress Soru Cevap Eklentisi İndir

WordPress altyapılı sitenizde soru cevap olarak kullanacağınız bir sistem arıyorsanız bu yazımız ve yazımızın sonunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir