Perşembe , Haziran 11 2020

Avea, TTNET, Türk Telekom Oldu!

Türk Telekom, yaptığı açıklamada, geleceğe yönelik bir atılım amacıyla, bu anlamda Avea ve TTNET’in bundan sonra birleşerek Türk Telekom olarak hizmet vereceğini duyurdu.

Son zamanlarda TTNET ve Avea’nın özellikle Avea bayilerindeki birleşmeleri daha dikkat çekici bir hal almıştı. Türk Telekom’un toplantıda yaptığı açıklamalarla birlikte Avea, TTNET ve Türk Telekom yapısı altında kullanıcılara verilen hizmetlerin bundan sonra Türk Telekom adı altında verileceği duyuruldu.

An itibari ile Avea hatlı ve hatsız telefonlarda Avea yazısı yerine Türk Telekom’un çıktığı da görülmektedir.

Birleşme sonucu ortaya çıkan değişikliklerden birisi de Türk Telekom’un logosu oldu. Yeni logo aşağıdaki görsellerde belirtilmiştir.

turk-telekom-logosu

  İnstagram'da 15 Saniyelik Dizi Dönemi Başladı!

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

Samsung’dan Huwaei’ye Dava!

Teknoloji alanının devlerinden Samsung, başka bir teknoloji şirketi olan Huwaei'ye patent hakkı ihlalleri gerekçesiyle dava açtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir