Cuma , Aralık 25 2020

Apple Music Türkiye’de Hizmet Vermeye Başladı!

Apple Music, birçok ülkede aktif olmasına rağmen uzun süredir Türkiye’de kullanılamıyordu. Fakat yapılan değişikliklerle birlikte artık Türkiye’deki kullanıcılar da bu hizmetten yararlanabilecek. iTunes’te yer alan parçaların birçoğunu içerisinde barındıran bu hizmet sayesinde kullanıcılar istedikleri müzikleri rahatlıkla bulup dinleyebilecekler.

Apple Music Nedir? Nasıl Kullanılır?

Çevirim içi müzik hizmeti olan bu hizmettekullanıcılar ücret karşılığında burada yer alan müzikleri dinleyebiliyor. Bunun da aylık ücreti 10 TL. İlk üç ayın da ücretsiz olduğunu hatırlatayım. 🙂

Giriş yapmak oldukça basit, müzik uygulamanıza girin ve oradan ücretsiz üyeliğinizi alarak Apple Music’te yer alan tüm müzikleri 3 ay ücretsiz dinleyebilirsiniz.

Ancak şunu da belirteyim, Apple Music’te ücretsiz müzik dinlemeye başlamadan önce Apple İD’inize kredi kartınızı tanımlamanız gerekmektedir. Kredi kartınızı tanımladıktan sonra müzik deneme süreniz otomatik olarak kabul edilir ve başlar.

  İnstagram'a Çoklu Oturum Açma Özelliği Geliyor!

Android Kullanıcıları da Dinleyebilecek

Android kullanıcıları için Google Play‘de yer alan Apple Music uygulaması yer almakta. Bu uygulamayı buradan indirerek, Apple İD’inizi girerek müzik dinleyebilirsiniz.

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

Öğretmenler İçin Yazılı Okuma Uygulaması İşinizi Çok Kolaylaştıracak

Öğretmenler için bazen oldukça bezdirici bir iş olabilen yazılı okuma yükünü büyük bir oranda azaltarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir