Cuma , Aralık 25 2020

Apple Ekranı Kırılmış iPhone’ları Kabul Edecek

Ekranı kırılmış iPhone telefonlarınızı Apple artık kabul ediyor.Eski telefonuzu getirip yeni üst model iPhone alabileceksiniz. Bir süredir yeni değişiklikler seyreden Apple yeniliklerine bir yenisi daha eklendi. Artık ekranı kırık olan iPhone telefonunuzu geri verebileceksiniz.

Daha önceki uygulamada alt versiyondaki telefonunuzu hasarlı olmaması halinde teslim edip indirimli olarak yeni model iPhone telefonunuzu alabiliyordunuz. Yapılan değişiklikle birlikte, ekranı kırık iPhone telefonlarınızı da teslim edip bu indirimden yararlanabilecek ve üst model iPhone alabileceksiniz.

apple-ekrani-kirik-telefon

Sadece ekran kırıklığını kapsamayan bu yenilikle birlikte, tuşları zarar görmüş telefonlarınızı da teslim edip indirimden yararlanabileceksiniz.

Yalnız telefonunuzun belirtilen hasarları dışında kalan parçalarının işlevselliğini koruması gerekiyor, yani diğer parçaları çalışmalı aksi takdirde telefonunuzu geri veremeyebilir, indirimden yararlanamayabilirsiniz.

  WhatsApp Sohbet Grubundaki Kişi Sayısı Limitini Artırdı!

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

Öğrencilerden E-Okul Mobil Uygulaması Yorumu

Milli Eğitim Bakanlığı’nın çıkarmış olduğu e-okul mobil uygulaması öğrencilerin ve velilerin mobil üzerinden notlar, devamsızlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir