Çarşamba , Aralık 23 2020

23 Ülke Twitter’da Oturum Açmadan Gezebilecek!

23 Ülke Twitter’a oturum açmadan girebilecek. Türkiye bu ülkeler arasında yer alıyor mu?

Sosyal Paylaşım Platformu Twitter, 23 ülkede mobil cihazlarda oturum açmadan gezinmeyi mümkün kılacak. Twitter’da oturum açmadan gezebilme imkanı sağlanan ülkeler arasında Türkiye henüz bulunmuyor.

Yaklaşık 1 yıldır Amerika ve Japonyada masaüstü Twitter uygulamasında yer bulan oturum açmadan Twitter kullanımı, şimdi de mobil cihazlar için uygun hale geliyor. Şimdilik 23 ülke ile sınırlı kalan bu özelliğin orijinal adı Logged-Out Homepage. Bu özelliğin aktif ülkedeki twitter kullanıcıları mobil cihazları içerisinde oturum açmalarına gerek kalmadan twitter üzerinde gezebilecek, tweet’leri görebilecek.

TBu şekilde bir uygulama özelliği eklenmesi, zaten üye olan bir kullanıcı için artı bir avantajı olup olmadığı konusunda farklı görüşler mevcut. Fakat bu uygulama ile birlikte ani durumlarda oturum açmaya gerek duyulmayacak, üye olmayanlara da bu platforma şöyle bir göz atma imkanı sağlanabilecek, başka birinin telefonundan Twitter’e bağlanırken oturum açma zorunluluğu dolayısıyla çıkış yapıp yapılmadığı yönünde bir unutkanlık, bir şüphe duyulmayacak. Böylece kullanıcı sayısında da artış bekleniyor.

  Telefonun Şarjını Çabuk Bitiren Uygulamalar

Hangi Ülkede Twitter’da Oturum Açmadan Gezilebilecek?

Arjantin, Avustralya, Brezilya, Kanada, Kolombiya, Fransa, Almanya, Japonya, Kenya, Hindistan, Endonezya, İtalya, Meksika, Hollanda, Nijerya, Portekiz, Suudi Arabistan, Güney Kore, İspanya, Güney Afrika, Tayvan, Birleşik Krallık ve ABD

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

Samsung’dan Huwaei’ye Dava!

Teknoloji alanının devlerinden Samsung, başka bir teknoloji şirketi olan Huwaei'ye patent hakkı ihlalleri gerekçesiyle dava açtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir