Perşembe , Aralık 24 2020

2016’nın En İyi Ücretsiz Android Oyunları

2016’nin en iyi android oyunları neler? En iyi android oyunlar listesi. En çok oynanan mobil android oyunlarını ücretsiz indir.

2016’da birçok yeni mobil oyun çıktı ve çıkmaya devam ediyor. Bu liste burada 2017’nin en iyi android oyunları listesi olarak da güncellenecektir. 2016 ve 2017’de en çok tercih edilen ve oynanan mobil android oyunları. Bunlar arasında en popüler 2016 mobil oyunlarını, kullanıcılar tarafından en çok indirilen ve en yüksek puan alan uygulamarın listesini yapmaya çalıştık. 2016’da en çok oynanan mobil oyunlar, 2016’nın en iyi mobil android oyunları neler?

Not: Açıklamaların altında bulunan Google Play görseli ile oyunların indirme bağlantılarına ulaşabilir, oyunları ücretsiz indirebilirsiniz.

1. Traffic RiderTraffic Rider

Bu oyun yakın zamanda çıkan en gerçekçi motor oyunlarından birisi olmakla birlikte ücretsiz olması da ayrı bir güzellik bizler için. Ekranla birlikte motorumuzu yönlendirerek ilerlediğimiz oldukça gerçekçi eğlenceli bir oyun.

google-play

2. Piano Tiles 2 (Don’t Tap 2)2. Piano Tiles 2 (Don't Tap 2)

Oyun kuralları oldukça basit bir şekilde anlaşılmaya müsait yapmanız gereken en önemli şey hızla akıp giden fayanslar içinde siyah fayanslara basmak. Parmaklarınızın ne kadar hızlı olduğunu test edeceksiniz, hazır olun.

google-play

3. Candy Crush Saga

candy-crush-saga

Bu oyun tüm dünyada en çok oynanan oyunlar arasında zirvelerde yer alıyor. Oyun oynandıkça sizi kendisine bağlıyor adeta bağımlılık yapıyor. Oldukça geniş bir oyun alanı bulunan bu oyunda her bölümü geçtikçe yeni bölümler yeni zor etaplar sizleri bekliyor. Şimdiden uyarıyoruz, yüksek bağımlıklık ve oldukça zaman alıcı bir oyun.

google-play

 4. Twist

twist
Bu oyun da fayans oyununa benzerlik göstermekle birlikte biraz daha zorlaştırılmış bir oyuna benziyor. Oyunda bir top var ve bu top mavi kütlelerin üzerinde kalmalı. Bu kütleler ise yavaş başlayarak sonrasında hızlanarak rulo şeklinde hızlıca hareket etmeye başlıyor ve bize de topu bu kütlelerin üzerinde tutmak kalıyor ki zor bir iş gibi 🙂
google-play

5. Dead Trigger 2

dead-trigger-2
Zombileri avladığımız bu oyunda görsel olarak oldukça etkili oyun ortaya çıkarılmış. Dünyanın değişik yerlerinde silahlarımızla zombi avına çıkıyoruz. Filmlerde de olduğu gibi bu oyunda da dalak, böbrek, ciğer, kan hat safada gözüküyor, şimdiden uyaralım bunu sevenler oynamaya başlasın.
google-play

6. Angry Birds 2

angry-birds-2
Dünya çapında büyük bir ünü olan Angry Birds’ün bu oyunu da büyük ilgi gördü. Oyun her ne kadar ücretsiz olarak indirilebilse de uygulama içi satın alma durumları tartışmalara neden olmakta. Bu oyunu oynayanların bu konuda yorumlarını görmek istiyoruz.
google-play

7.  Plants vs Zombies 2

Plans-vs-Zombies-2
Yine bir zombi oyunu ve yine beğenilen bir oyun. Burada bitkilerin zombiler ile olan mücadelesi ana temayı oluşturmakta. Bizler bitkiler olarak zombilere karşı mücade vereceğiz. Oyun ücretsiz zombi android oyunları içerisinde en başarılı oyunlar arasında gösteriliyor.
google-play

8. ZigZag

zigzag
Adından da anlaşılacağı üzerine bu oyunda zikzak temalı bir oyun. Bulmaca oyunları sevenler için alternatif bir oyun. Zikzaklı yollardan bir top rehberliğinde gidiyoruz aman yollara dikkat.
google-play

9. Skyward – Gökyüzüne Doğru

skyward
Tamamıyla ücretsiz bir oyun sizlerle. Oldukça eğlenceli ve herhangi bir uygulama içi satın almaya sizleri yönlendirmeyen, altın vb. şeyler için beklemenize neden olmayacak bir oyun. Tamamıyla ücretsiz bir oyun olduğu için şans verilmeye değer bir oyun, farklı bir eğlence sunduğunu göreceksiniz.
google-play

10.  Fruit Ninja

fruit-ninja
Meyveleri kestiğimiz bu oyunda hızlı bir şekilde bağımlılık yapan oyunlar arasında yer alıyor. Basit bir parmak hareketiyle meyveleri kesiyoruz ve etkili efektlerle birlikte bu iş oldukça zevkli bir hal alıyor.

google-play

En İyi Ücretsiz Mobil Android Strateji Oyunları

1. Boom Beach

boom-beach-android-strateji-oyunu
 Clash of Clans’ın yapımcılarının oyunu olan Boom Beach birçok strateji oyununda olduğu gibi düşman topraklarını fethetmeye dayalı bir strateji oyunu. Fethetmek kadar savunmanın da oldukça önemli bir yer tuttuğu oyun alanındaki en iyi oyunlar arasında gösteriliyor.
google-play
 En İyi Android Strateji Oyunları Listesini görmek için TIKLAYIN…
  En iyi ve Ücretsiz Popüler iPhone Oyunları

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

2016’nın En İyi Bilgisayar Oyunları

2016 PC oyunları içerisinde oyuncular tarafından en çok puan alan pc oyunlarının listesi aşağıdaki gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir