Perşembe , Aralık 24 2020

2016’da Çıkacak En Yeni Oyunlar

2016’da piyasaya çıkacak olan PC, PlayStation ve Xbox oyunlarını iyitekno okuyucuları için sıraladık. 2016’da hangi oyunlar bizi bekliyor? 2016’nın en yeni oyunları neler?

Far Cry Primal (PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One)

far-cry-primal-oyunu

Özellikle filmlerde geriye dönüş olarak karşımıza çıkan eski çağlar bu sefer de oyunlarda karşımıza çıkıyor. 12.ooo yıl öncesine göre düzenlenmiş bir atmosfere bizi götürecek oyunumuzun adı Far Cry Primal. Bu oyun başlangıç olarak konsollarda oynanacak olsa da PC’lerde de oynanabilecek.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One)

plants_vs_zombies_garden_warfare_2

Zombilerle bitkilerin mücadelesine tanık olduğumuz bu oyunun 4 kişilik yeni Co-op özelliğiyle hem çevirim içi hem de çevirim dışı oynanabilme özelliği bulunmakta.

Street Fighter 5 (PlayStation 4 ve Windows PC)

street_fighter_5

16 Şubat’la birlikte oyun dünyasında yerini alacak olan bu efsanevi oyun, playstation ve PC’lerde oynanabilecek. Oyunun farklı iki oyun modu bulunmakta.

  Yazın En Çok Oynanan Telefon Oyunları

Unravel (PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One)

unravel

2015’te oldukça beğeni toplayan bu oyunda şeytani bir kedinin hikayesini göreceğiz.

Dying Light: The Following (Playstation 4, Windows PC ve Xbox One)

Dying Light The Following

Dying Light‘ın ek konumundaki oyunu The Following oyuncular tarafından beklenen bir paketti. Bu paket Assasin’s Creed ile birlikte aynı gün oyunseverlerle buluşacak. Bu oyunun daha önceki fiyatı 14.99 dolar ikin bu paketle birlikte fiyatı yükseldi ve 19.99 dolara ulaştı.

Assassin’s Creed Chronicles: Russia (PlayStation 4, PlayStation Vita, Windows PC ve Xbox One)

assassins_creed_chronicles_russia

Oyun dünyasının en çok konuşulan oyunlarının uzun zamandır başında gelen Assassin’s Creed Assasin’s Creed Chronicles: Russia ile birlikte 9 Şubat’ta oyuncularıyla buluşacak. Oyunun bu serisi oyuncuları 1918 Rusya’sına götürecek ve orada Nikolai Orlov ile tanıştıracak.

Hakkında iyitekno

iyitekno.com editörleri daha önce farklı platformlarda uzun süredir bulunmakta. iyitekno.com bünyesinde buluşan iyitekno.com editörlerinin ortak yazıları iyitekno yazar başlığı altında yayınlanmaktadır. Bu yazar başlığı altında iyitekno.com'da bulunan tüm kategorilere ait yazılar bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir.

2016’nın En İyi Bilgisayar Oyunları

2016 PC oyunları içerisinde oyuncular tarafından en çok puan alan pc oyunlarının listesi aşağıdaki gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir